نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

توان تولیدی کفش ایران با ظرفیت 400 میلیون

رسول شجری رییس اتحادیه کفش دست دوز گفت: کفش های ایرانی جزء بهترین کفش دنیا محسوب می شود. هموطنان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در کیفیت و گارانتی کار می توانند با اتحادیه مربوطه تماس داشته باشند.

بنا به گفته رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز شهرستان تهران، تولید داخلی با توجه به کیفیت مناسب و طراحی به ‌روز نیاز بازار را تأمین خواهد کرد.
برای اطلاع بیشتر از جزئیات این خبر برنامه نمودار رادیو ایران با رسول شجری با رسول شجری رییس اتحادیه کفش دست دوز در این خصوص گفت و گو کرده است.
رسول شجری رییس اتحادیه کفش دست دوز در گفت و گو با برنامه نمودار رادیو ایران گفت: کشورمان ظرفیت تولید 400 میلیون کفش دست دوز را دارد و حتی می تواند تولیدات خود را به کشورهای منطقه دارد. مشکلات اقتصادی پیش روی جامعه ما را از این کار باز داشته است.
وی در ادامه افزود: با وجود فشردگی بازار واردات، در بخش خرید داخلی با رکورد بسیار شدیدی مواجه هستیم. خانواده ها در این زمینه بسیار معتادانه عمل می کنند.
رییس اتحادیه کفش دست دوز به کیفیت کفش های ایرانی نیز اشاره کرد و یادآور شد: به مردم ایران اطمینان میدهم کفش های ایرانی جزء بهترین کفش دنیا محسوب می شود. هموطنان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در کیفیت و ضمانت کار می توانند با اتحادیه های مربوطه در تماس باشند.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

1397/12/14
|
09:18
دسترسی سریع
نمودار