نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

برای اولین بار در رادیو ایران مطرح شد

«نمودار» از از تدوین قانون جدید روابط موجر و مستاجر در مجلس شورای اسلامی و رونمایی سامانه ثبت رایگان قرار داد موجر و مستاجر خبر داد

به گزارش شبكه رادیوی ایران، با حضور دكتر سید جواد سادات رئیس مركز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی تازه ترین دستاوردها و اقدامات وزرات راه و شهرسازی در راستای شعار سال در خصوص ساماندهی وضعیت مسكن برای اولین بار در «نمودار» مطرح شد.

رئیس مركز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی بیان كرد: بعد از سال 1376 به بعد قانون روابط موجر و مستاجر در مجلس شورای اسلامی ویرایش نشده بود كه دربرنامه «نمودار» از تدوین قانون جدید روابط موجر و مستاجر در مجلس شورای اسلامی، خبر داد.

برنامه «نمودار» رادیو ایران كه از ابتدای سال در راستای تحقق شعار سال، «مهار تورم و رشد تولید» برنامه های مختلفی را به روی آنتن برده است امروز، چهارشنبه سوم خرداد با حضور رئیس مركز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی از تدوین قانون جدید روابط موجر و مستاجر در مجلس شورای اسلامی و رونمایی سامانه ثبت رایگان قرار داد موجر و مستاجر خبر داد.

گفتنی است «نمودار» به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی و اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیر خواه از شنبه تا چهارشنبه تازه ترین رویدادهای حوزه دانش و اقتصاد را در ساعت 10:20 مطرح می كند
این گفت و را می توانید بشنوید

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

1402/03/03
|
12:19
دسترسی سریع
نمودار