صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30-7:55 به مدت یك ساعت و بیست و پنج دقیقه

روز جمعه به دنبال باران شدید در چند شهر استان آذربایجان شرقی سیل جاری شد که متاسفانه تلفات جانی و مالی به همراه داشته است.

روز جمعه به دنبال باران شدید در چند شهر استان آذربایجان شرقی سیل جاری شد که متاسفانه تلفات جانی و مالی به همراه داشته است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران «معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و جانشین استاندار در مدیریت بحران » در برنامه سلام ایران درباره جزئیات این حادثه گفت: بر اساس اطلاعیه های سازمان هواشناسی که چند روز پیش اعلام شده بود به تمام مجموعه های امداد رسانی اطلاع رسانی شد؛ که برای مقابله با سیل احتمالی آمادگی داشته باشند.
مهندس پور مهدی در ادامه گفت : طی دو روز گذشته در 7 استان آذربایجان شرقی 60 میلی لیتر بارندگی داشتیم ولی متاسفانه اتراق برخی افراد در مسیل و ساخت و سازهایی که به صورت غیر قانونی صورت گرفته در 2 شهرستان آذر شهر و عجب شیر تلفات جانی و مالی بیشتری صورت گرفته است.
وی افزود:چند خودرو را سیل با خود برده که احتمال می رود افرادی در آن خودرو بوده اند. نیروهای امدادی بسیج شدند تا مفقودین این حادثه را جست و جو کنند .
معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و جانشین استاندار در مدیریت بحران در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر سیل فروکش کرده و از مردم خواهش می کنیم از تجمع خودداری کنند تا امداد رسانی به درستی صورت گیرد .

مرتبط با این