صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30-7:55 به مدت یك ساعت و بیست و پنج دقیقه

رییس پلیس راه کشور در گفت و گو با رادیو ایران گفت

رییس پلیس راه کشور در گفت و گو با رادیو ایران گفت: به آن دسته از خودروهای که مسئولیت اجرایی ندارند و بیشتر بر حسب وظیفه و احساس به منطقه می آیند توصیه می شود برای کاهش ترافیک از تردد بپرهیزند. این ترددها کار را برای امداد رسانی با سختی مواجه می کنند.
سردار حمیدی رییس پلیس راه کشور در گفت و گو با برنامه «سلام ایران» به آخرین وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به مناطق آسیب دیده اشاره کرد و در این باره گفت: این روزها کرمانشاه شرایط متفاوتی را دارد؛ بحث امداد و نجات و آوار برداری اگرچه به صورت موقت انجام شده اما تخلیه کامل و برگشت به زمان عادی کاری است طولانی مدت؛ به آن دسته از خودروهای که مسئولیت اجرایی ندارند و بیشتر بر حسب وظیفه و احساس به منطقه می آیند توصیه می شود برای کاهش ترافیک از تردد بپرهیزند. این ترددها کار امداد رسانی با سختی مواجه کرده است.
وی در ادامه به وضعیت ترافیکی شهرهای زیارتی نیز پرداخت و یادآور شد: در این روزها و در آستانه شهادت امام رضا(ع) کسانی که قصد سفر به شهرهای زیارتی دارند حتما به توصیه های پلیس گوش فرا دهند؛ با توجه به حجم بالای ترافیک با احتیاط و سرعتی مجاز حرکت کنند.

مرتبط با این