صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30-7:55 به مدت یك ساعت و بیست و پنج دقیقه

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی در گفت و گو با برنامه «سلام ایران» گفت:

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی در گفت و گو با برنامه «سلام ایران» گفت: بنا به دستور فرماندهی کل قوا و سرلشگر موسوی فرمانده کل ارتش، تمامی ارگان های نظامی با تمام قوا و قدرت در خدمت کمک رسانی به مردم آسیب دیده هستند.امید به آن داریم هر چه سریعتر این کمک رسانی را به نحو مطلب به سرانجام برسانیم.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، امیر «شاهین تقی خانی» سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی در گفت و گو با برنامه ی «سلام ایران» به زلزله اخیر در کرمانشاه پرداخت و با بیان اینکه عملیات امداد رسانی یگان های نیروی زمینی به محض وقوع فاجعه در حال انجام است؛ گفت: ارتش در اولین اقدام خود به پادگان ابوذر سر پل ذهاب ورود پیدا کرد و مجروحان زخمی را از آنجا تخلیه نمود.بلافاصله پس از این اقدام، بیمارستان های صحرایی به این منطقه اعزام شدند و بیمارستان های کرمانشاه نیز آماده باش 100 درصدی یافتند. به دستور سرلشکر موسوی فرمانده ارتش جمهوری تمام امکانات لازم در اختیار ستاد بحران قرار گرفته است.
وی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر بیمارستان های قصر شیرین، بیمارستان های خرم آباد و سنندج نیز در حال آماده باش هستند؛ افزود: از امروز بالگردهای ارتش برای انجام هر گونه کمک رسانی به پرواز در آمده اند و تاکنون حدود 300 نفر از مجروحان در پادگان ابوذر مورد پذیرش قرار گرفته اند...
این گفت و گو را در ادامه می شنوید.

مرتبط با این