صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30-7:55 به مدت یك ساعت و بیست و پنج دقیقه

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با رادیو ایران

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با رادیو ایران گفت: خوشبختانه در طول سالهای گذشته سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری از یک سو و اقدامات مناسب دولت از سوی دیگر به تحقق برنامه ها کمک شایسته ای کرده است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «جمشید انصاری» معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با برنامه «سلام ایران» به شرح و بررسی فعالیت های دولت در حوزه اداری و استخدامی در کشور پرداخت و با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران دولت و قوه مجریه از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است؛ گفت: در قانون اساسی کارآمدی و عملکرد صحیح دولت مسئله ای مهم و اساسی است، همین موضوع مسئولان را بر آن داشته تا به شرح بیان معیارهای حکمرانی خوب و چگونگی رسیدن به آن بپردازند.
وی در ادامه به سیاست های اخیر کشور در این خصوص نیز پرداخت و افزود: خوشبختانه در طول سالهای گذشته سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری از یک سو و اقدامات مناسب دولت از سوی دیگر به تحقق این امر کمک شایسته ای کرده است. ابلاغ منشور حقوق شهروندی از سوی رییس جمهور در زمره فعالیت های مهم دولت موارد می باشد...

مرتبط با این