ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

ایران امروز

این برنامه تلاش دارد تا با کمک گرفتن از قالب میزگرد موضوعات مختلف را با حضور صاحبنظران به بحث بگذارد و نظرهای موافق و مخالف را در خصوص موضوع های روز به اطلاع افکار عمومی برساند.

ساختار گفت و گو محور یکی از پرمخاطب ترین اشکال برنامه سازی در رسانه است . وجود برنامه ای گفتگو محور که ابعاد گوناگون مسایل اقتصادی ، علمی و اجتماعی را شفاف سازد لازمه رادیو ایران با گستره فراوان مخاطبان است. همچنین رشد روز افزون رسانه های دیگر، داشتن برنامه ای چالشی که دغدغه مردم باشد نیاز امروز رسانه ملی است و شفافیت از نیاز های پیام های رسانه ای مخاطبین است. با توجه به اهمیت و جایگاه رسانه این برنامه تلاش می کند با مخاطبان خود صادق باشد و از مسئولان دیگر مطالبه گری کند تا اعتماد مردم به رسانه افزایش پیدا کند.
این برنامه تلاش دارد تا با کمک گرفتن از قالب میزگرد موضوعات مختلف اجتماعی را با حضور صاحبنظران به بحث بگذارد و نظرهای موافق و مخالف را در خصوص موضوع های روز جامعه به اطلاع افکار عمومی برساند.
این برنامه سعی می کند با استفاده از نظرهای صاحبنظران و کارشناسان فضای شفافی را در بررسی موضوع ها، پدیده ها معضلات و بحران های اجتماعی پدید آورد.
همچنین این برنامه در قالب میزگرد نگاهی به مسائل دینی و اعتقادی و اندیشه ای دارد و با حضور کارشناسان دینی به شبهات مختلف دینی و اعتقادی پاسخ می دهد.

زمان پخش: شنبه ها ساعت 12:40/تهیه کنندگان عاطفه بنایی سیما پاتیمار مریم بانو فطرتی
زمان پخش: سه شنبه ها یک هفته در میان ساعت 12:40 /تهیه کننده عبدالله علایی/ گوینده: لقمان یداللهی
زمان پخش : شنبه ها ساعت 12:40 به مدت 50 دقیقه/ تهیه کننده : عاطفه اقتداری / مجری : غلامحسین طاهری

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا سه شنبه

ساعت پخش برنامه: 12:40

مدت برنامه:70

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

سامانه پیامک : 30000900

کانال سروش : radioiran@

عوامل برنامه

دسترسی سریع
ایران امروز