پنجشنبه جمعه پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت 22:05 به مدت 55

رادیو ایران

پنجشنبه جمعه

هومن خیاط در پنجشنبه جمعه رادیو ایران گفت : لوك خوش شانس را هنوز تماشا می كنم

هومن خیاط گوینده، دوبلور در برنامه پنج شنبه جمعه گفت: آرزو دارم هیچ بیماری در دنیا نباشد و هیچ جنگی در جهان رخ ندهد...

1399/04/21
|
10:53
|

هومن خیاط گوینده، دوبلور، خواننده، مجری و بازیگر تئاتر است.
این هنرمند جوان ایرانی كه این روزها به دلیل شیوع ویروس كرونا خود را موظف به رعایت اصول بهداشتی می داند، روز پنج شنبه نوزدهم تیر همراه با ماسك میهمان برنامه پنج شنبه، جمعه با اجرای منصور ضابطیان شد.
به گزارش شبكه رادیویی ایران، این هنرمند و دوبلور جوان كه بیشتر شهرتش از كارتون و صدا پیشگی اش است، در پاسخ به این پرسش كه برای هومن خیاط چه كارتونی خاطره انگیز بوده است؛ گفت: كارتون‌های زیادی برای من خاطره انگیزاست. یكی از این‌ها لوك خوش شانس است و هنوز هم نگاه می‌كنم. بابا لنگ دراز را هم خیلی دوست داشتم.
وی در ادامه با بیان اینكه بچه‌های امروز كارتون‌های آن زمان را دوست ندارند، افزود: ریتم، قصه و جزییاتی كه الان در شخصیت ها وارد شده، خیلی متفاوت از گذشته است.
او ادامه داد: در مورد انیمیشن «داستان اسباب بازی‌ها» این مورد صدق می‌كند. در شخصیت انیمیشن‌های قدیمی دهان شخصیت‌ها یكسان تكان می‌خورد اما امروز هر صدایی شخصیت تولید می‌كند باید دوبلور هم تكرار كند.
این هنرمند و دوبلور جوان بخش دیگر صحبت هایش را به دوبلورهای قدیمی اختصاص و گفت: دوبلورهای قدیمی مثل آقای عبادی و آقای عرفانی خوب و شگفت‌انگیز بودند كه به درستی و با صدای خوب این كارتون‌ها را دوبله می‌كردند.
هومن خیاط در پایان گفت: آرزو دارم هیچ بیماری در دنیا نباشد و هیچ جنگی در جهان رخ ندهد و همچنین از زباله و حیوانی آزاری نیز خبری نباشد.
در ادامه می شنوید.
برنامه پنجشنبه جمعه، پنج شنبه و جمعه ساعت 22:00 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و اجرای منصور ضابطیان از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
پنجشنبه جمعه