ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

دولت ها علاقه ای به در اختیار داشتن استقلال و پرسپولیس ندارند

قائم مقام سابق سازمان تربیت بدنی گفت: از آنجا که نگهداشتن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هزینه برای دولت ها به دنبال دارد دولت ها طبق قانون علاقه مند به واگذاری این دو باشگاه هستند.

1400/10/21
|
14:39

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «امیر واعظ آشتیانی» قائم مقام سابق سازمان تربیت بدنی در برنامه «ایران امروز» به بحث حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و در پاسخ این پرسش که آیا وزارت ورزش علاقه ای به واگذاری باشگاه پرسپولیس و استقلال دارد یا خیر؟ گفت: هر دولتی نسبت به این دو باشگاه سختی ها و چالش هایی زیادی را متحمل شده است به نظر نمی رسد دولت ها علاقه ای به در اختیار داشتن این دو باشگاه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: دولت ها به اقتضای قانون و آنچه در آن آمده، علاقمندند این دو باشگاه را به بخش های دیگر واگذار کنند.

قائم مقام سابق سازمان تربیت بدنی در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه آیا برای جلب نظر فدراسیون فوتبال سندسازی شده است یا خیر؟ افزود: سندسازی از ابتدای دهه 90 رخ داده است، خبرگزاری تسنیم در گزارشی از این سندسازی خبر داده است.

واعظ آشتیانی در بخش دیگر صحبت هایش با تاکید بر اینکه همه باشگاه های ایران از سال 84 ملزم به اجرای قانون تجارت شده اند، افزود: از ابتدای سال 90 تاکنون قانون تجارت برای این دو باشگاه اجرا نشده است.

برنامه «ایران امروز» شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران امروز