ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 50

رادیو ایران

ايران امروز

برای دستگاه قضا هیچ منطقه ممنوعه ای وجود ندارد

رییس دادگاه مجمع عدالت تهران و کارشناس معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: در بحث مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی در قوه قضاییه وجود ندارد و همه در برابر قانون یکسان هستند.

1399/04/08
|
10:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، فتاح عبادالله پور ملکی رییس دادگاه مجمع عدالت تهران و کارشناس معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در برنامه «ایران امروز» ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به بحث فساد ستیزی در قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: در هر نظام و حاکمیتی قوه قضاییه مسئولیت و وظیفه اجرای عدالت و مبارزه با فساد را بر عهده دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه قوه قضاییه همواره به دنبال آن است که عدالت و آزادی مشروع را در جامعه گسترش دهد، افزود: در بحث مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی در قوه قضاییه وجود ندارد و همه در برابر قانون یکسان دیده می شوند.
کارشناس معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بخش دیگر صحبت هایش را به جرم معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه ‌قضائیه اختصاص داد و افزود: این فساد جدای از آنکه اداری بوده یا قضایی، برای قوه قضاییه قابل تحمل نیست و رسیدگی به آن نشان می دهد، برای دستگاه هیچ منطقه ممنوعه ای وجود ندارد.
برنامه ایران امروز شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 11:45 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران امروز