ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 50

رادیو ایران

ايران امروز

مدیریت کشور تنها با مشارکت نهادهای مدنی امکانپذیر است

دبیر شورای ارتقا آگاهی های عمومی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت:در دستور العمل همکاری نهادهای مردمی با قوه قضاییه، همه نهادهای مدنی کشور امکان همکاری دارند.

1399/02/29
|
10:20

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مهدی افتخاری» دبیر شورای ارتقا آگاهی های عمومی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در برنامه «ایران امروز» درباره مشارکت مردم با دستگاه قضا گفت: دستگاه قضایی کشور امروز به این نتیجه رسیده است که مدیریت کشور تنها با مشارکت مردم و نهادهای مدنی امکانپذیر است.
وی در ادامه به ابلاع دستور العمل همکاری نهادهای مردمی با قوه قضاییه اشاره کرد و افزود: این ابلاغیه که در اسفند سال گذشته به امضای رییس قوه قضاییه رسیده و از 5 فصل، 54 ماده و 18 تبصره تشکیل شده است؛ مشارکت و نقش مردم را در مدیریت دستگاه قضا تسهیل می کند.
دبیر شورای ارتقا آگاهی های عمومی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در بخش دیگر در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه تعداد سازمان های مردم نهاد با قوه قضاییه همکاری می کنند؟گفت: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم اما طبق دستور العمل دستگاه قضاییه، همه نهادهای مدنی کشور در این طرح دعوت هستند.
برنامه ایران امروز شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 11:45 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران امروز