ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

احمد زید‌آبادی: مردم از وضع موجود ناراضی‌اند

علی خضریان فعال اصولگرا گفت: در شرایطی كه شورای نگهبان چهره شاخص جناح اصلاح طلب را تایید‌كرده است، اصلاح‌طلبان به‌جای تشویق مردم برای حضور در انتخابات، حرف از تغییر می‌زنند.

1403/03/27
|
14:34
|

امروز یكشنبه 27 خرداد، در سومین میز مناظره برنامه ایران‌امروز رادیو ایران میزبان، احمدزیدآبادی فعال اصلاح‌طلب و و علی خضریان فعال اصولگرا بود.

مردم به دنبال تغییر وضع موجوند

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ احمد زید‌آبادی فعال اصلاح طلب در برنامه ایران‌امروز به انتخابات پیش‌رو پرداخت و با بیان اینكه جامعه باید نامزد اصلاح‌طلب را به عنوان نماد تغییر بشناسد، گفت: اغلب افرادی كه به شكل اعتراضی در انتخابات شركت نكرده‌اند، از شرایط ناراضی هستند و به دنبال تغییر وضع موجودند.

وی در ادامه با بیان اینكه بخشی از مردم به دنبال كسی هستند كه نه در شعار بلكه در عمل تغییری را ایجاد كنند، افزود: مردم از نوع برخوردها، سیاست خارجه، تحریم‌ها، شرایط اقتصادی ناراضی هستند و خواهان روی كار‌آمدن دولتی است كه در عمل تغییر ایجاد كند.

مسعود پزشكیان چهره شاخص اصلاح‌طلبان است

در بخش دیگر این میز مناظره، علی خضریان فعال اصولگرا به بحث در این حوزه پرداخت و گفت: جناح اصلاح طلب در دوره های گذشته همواره به نحوه تایید صلاحیت‌ها اعتراض داشته‌اند و شورای نگهبان را متهم به سیاسی‌كاری می‌كردند.

این فعال اصولگرا در ادامه با بیان اینكه در انتخابات اخیر، جبهه اصلاحات سه‌گزینه (عباس آخوندی، اسحاق جهانگیری و مسعود پزشكیان) را برای انتخابات به شورای نگهبان معرفی كرد، افزود: شورای نگهبان اگر می‌خواست در این حوزه سیاسی برخورد كند حتما گزینه‌ای غیر از مسعود پزشكیان را انتخاب می‌كرد.

وی افزود: در شرایطی كه شورای نگهبان چهره شاخص جناح اصلاح طلب را تایید‌كرده است، اصلاح‌طلبان به‌جای تشویق مردم برای حضور در انتخابات، حرف از تغییر می‌زنند.

تهیه و تنظیم: نسترن ردایی

دسترسی سریع
ایران امروز