ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

مجید متقی‌فر: فضای جامعه خواهان گفتمان دولت سیزدهم است

امیرآریا زند فعال اصلاح‌طلب گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در ترازی بالاتر از دولت تنظیم می‌شود و تغییر دولت‌ها، اصول سیاست خارجه را تغییر نمی‌دهد.

1403/03/26
|
15:16
|

شنبه 26 خرداد و در سومین میز مناظره برنامه ایران‌امروز میزبان، امیرآریا زند فعال اصلاح‌طلب و مجید متقی‌فر، فعال اصولگرا بود.

تركیب و چیدمان نامزدها منطقی است

به گزارش شبكه رادیویی ایران، مجید متقی‌فر، فعال اصولگرا در برنامه ایران‌امروز به چیدمان نامزدهای انتخاباتی پرداخت و گفت:‌ تركیب و چیدمان نامزدها در این دوره از انتخابات را منطقی می‌دانم؛ تایید صلاحیت ها مسیر قانونی را طی كرده است.
وی در ادامه با بیان اینكه شورای نگهبان از عزت و عظمت نظام صیانت می‌كند، افزود: شورای نگهبان تلاش می‌كند نظام جمهوری اسلامی در مسیر و ریل صحیح دینی حركت كند.
این فعال اصولگرا خاطر نشان كرد: مردم در هر دوره با بصیرت و نگاه عمیق‌تر مناظرات را رصد می‌كنند و حماسه‌ای جدیدی را خلق می كنند.

مسعود پزشكیان مورد تایید اكثر جناح اصلاح‌طلب است

در بخش دیگر این مناظره رادیویی، امیرآریا زند فعال اصلاح‌طلب به بحث درباره پرداخت و گفت: دولت سیزدهم علی رغم همه تلاش در حوزه بین الملل و دیپلماسی مقاومت، با كاستی و نارسایی‌هایی روبرو بوده است.

وی ادامه داد: جبهه اصلاحات ایران با مسئولیت‌پذیری خود در برابر مردم ایران، با شعار جامعه توانمند و دولت قدرتمند به صحنه انتخابات آمده است و پس از تایید صلاحیت دكتر مسعود پزشكیان از سوی شورای نگهبان، بخش وسیعی از جناح اصلاح طلب او را حمایت كرده‌اند.

تهیه و تنظیم: نسترن ردایی

دسترسی سریع
ایران امروز