ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی دستاوردهای دولت سیزدهم در «ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» یكشنبه 6 خرداد، با حضور كارشناسان و مهمانان مختلف به موضوع بررسی دستاوردهای دولت سیزدهم و شهید جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی می پردازد.

1403/03/06
|
13:49
|

به گزارش شبكه رادیو ایران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در طول دو سال و 9 ماه ریاست جمهوری‌اش، با تلاش و مجاهدت‌های شبانه‌روزی توانست اقداماتی ارزشمند و بی‌سابقه را در مراكز استان‌ها، شهرستان‌ها و تك تك روستاهای كشور رقم بزند. وی با توزیع عادلانه خدمت و توجه به مردم به ویژه محرومان جامعه، دولت سیزدهم را برای همیشه در ذهن مردم و تاریخ نظام جمهوری اسلامی به دولتی مردمی نه در حد یك شعار بلكه در واقعیت تبدیل كرد.

محور فعالیت‌های دولت مردمی شهید رئیسی به‌عنوان نماد مردم سالاری سیاسی و اقتصادی دینی، خدمت به مردم به ویژه محرومان بود بنابراین مكتب آیت‌الله رئیسی، الگویی برای آیندگان است.

سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» یكشنبه 6 خرداد، گفت: دربرنامه امروز با حضور دكتر مجید رضا حریری رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین، دكتر امید شریفی صاحب نظر حوزه تجارت خارجی و اقتصاد بین الملل و دكتر سعید غلامی معاون راهبردی و گفتمان‌سازی ستاد مردمی سازی دولت پیرامون
موضوع پیمان شانگهای به عنوان یكی از دستاوردهای این دولت و توسعه دیپلماسی اقتصاد و منافع بلند مدت آن گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «ایران امروز» یكشنبه به تهیه كنندگی سیما پاتیمار، اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران تقدیم می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز