ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

اقدامات اورژانس كشور برای آخرین چهارشنبه سال

رئیس سازمان اورژانس كشور، در گفت و گو با رادیو ایران مطرح كرد: بخش قابل توجهی ازافرادی كه درچهارشنبه آخرسال دچارحادثه شده‌اند، افرادی بودند كه به‌عنوان عابر و ناظر درحوادث حضور داشتند.

1402/12/26
|
10:24
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، میعادفر در برنامه «ایران امروز» گفت: یكی از وظایف ذاتی اورژانس همیشه آماده بودن است، در كنار اورژانس بیمارستان‌ها نیز حضور دارشتند و این آمادگی را فراهم كردیم تا بتوانیم در صورت بروز حوادث خدمت رسانی كنیم.

وی ادامه داد: متخصصان در چهارشنبه آخر سال در بیمارستان‌ها مستقر بودند برای اینكه اگر حادثه ای رخ داد، اقدامات درمانی فوری و ضروری را انجام دهند تا از افزایش عوارض بعد از آسیب‌ها كاسته شود.

رئیس اورژانس كشور با اشاره به تعداد نیرو‌های آماده‌باش در مراكز درمانی گفت: حدود 700 بیمارستان دولتی و 300 بیمارستان غیردولتی در آماده باش بودند، و 1400 پایگاه شهری اورژانس هم فعال بود.

میعادفر در پایان متذكر شد: بخش قابل توجهی از افرادی كه درچهارشنبه آخرسال دچارحادثه شده‌اند، افرادی هستند كه به‌عنوان عابر و ناظردرحوادث حضور داشتند واین گروه بیشتر ازدیگران آسیب می‌بینند؛ شاید به این دلیل كه فردی كه ترقه را پرت می‌كند، نسبت به كسی كه در حال عبور یا تماشاست، احتیاط بیشتری خواهد كرد

گفتنی است «ایران امروز» گروه جامعه به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی روانه آنتن می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز