ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

در خصوص عدم همكاری محمد بنا هنوز خبر رسمی اعلام نشده است

دبیر فدراسیون كشتی در برنامه ایران امروز گفت: فدراسیون كشتی ایران، رای آوردن در مجامع بین المللی نظیر اتحادیه جهانی كشتی را دنبال نمی كند هدف ما بیشتر كسب مقام و نتایج خوب در مسابقات جهانی و المپیك پاریس است.

1401/06/30
|
15:46
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون كشتی و قهرمان سابق تیم ملی كشتی آزاد در برنامه ایران امروز درباره انتخابات اتحادیه جهانی كشتی و علت رای نیاوردن علیرضا دبیر در این دوره از انتخابات گفت: رای آوردن در مجامع بین المللی نظیر اتحادیه جهانی كشتی مستلزم انجام یكسری رایزنی هاست، با توجه به شرایط موجود فدراسیون تلاش خود را صرفا برای حضور علیرضا دبیر در این مراسم انجام داده است.

وی ادامه داد: كسانی كه در این دوره از انتخابات اتحادیه كشتی به علیرضا دبیر رای دادند بر اساس سوابق كشنی ایران و شخص علیرضا دبیر این كار را انجام داده اند.
ابراهیم مهربان خاطر نشان كرد: فدراسیون كشتی ایران رای آوردن در مجامع بین المللی نظیر اتحادیه جهانی كشتی را دنبال نمی كند هدف ما بیشتر كسب مقام و نتایج خوب در مسابقات جهانی و المپیك پاریس است.

دبیر فدراسیون كشتی بخش دیگر صحبت هایش را به درستی و نادرستی خبر عدم همكاری محمد بنا با تیم ملی كشتی فرنگی اختصاص داد و گفت: هنوز در خصوص همكاری یا عدم همكاری محمد بنا كه سرشناس ترین و بهترین مربیان تیم ملی كشتی فرنگی است خبر رسمی اعلام نشده، رییس فدراسیون به زودی در این زمینه تصمیم گیری خواهند كرد.

برنامه ایران امروز شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 11:45 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران امروز