ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

6 هزار آموزشگاه كشور، دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد هستند

مدیر كل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: افراد با ارائه مدارك خود می توانند مجوز لازم را برای تاسیس آموزشگاه دریافت كنند.

1401/06/29
|
16:35
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «محمد حسین اسماعیلی» مدیر كل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره تبلیغات آموزشگاه ها در فضای مجازی گفت: بر اساس قوانین موجود و اسناد بالا دستی از جمله مصوبه 477 شورای عالی فرهنگی، افراد فعال در حوزه های فرهنگی، هنری و سینمایی اگر به دنبال تاسیس آموزشگاه هستند لازم است از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت كنند.

وی در ادامه با بیان اینكه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به افرادی كه در حوزه مربوط تخصص و دانش دارند و دارای مدارك معتبر و سابقه هستند مجوز می دهد، گفت: افراد با ارائه مدارك خود می توانند مجوز لازم را برای تاسیس آموزشگاه خود اخذ كنند.

حسین اسماعیلی افزود: در حال حاضر بیش از 6 هزار آموزشگاه فعال در كشور دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند؛ دولت بر فعالیت همه این آموزشگاه ها نظارت دارد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران امروز