صدای راهبران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 به مدت 20 دقیقه

رادیو ایران

صداي راهبران

در سال جاری به دنبال هوشمند سازی جاده ها هستیم

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه صدای راهبران رادیو ایران گفت : با پلیس هماهنگ کرده ایم که با استفاده از همیاران پلیس و مقامات محلی کنترل نظارتی داشته باشند

1397/12/15
|
10:32

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه صدای راهبران و در گفت و گو با علی رشیدی درباره تمهیدات نوروزی گفت : مهمترین عامل در این اوقات خود مردم هستند که در جاده ها رانندگی می کنند و از آنها می خواهیم که مقررات را رعایت کنند و وظیفه سازمان راهداری آماده کردن و مهیا کردن شرایط است که بتوانند خدمات مطلوب ارائه دهند.
وی در ادامه افزود : در شرایط کنونی میزان راه ها افزایش پیدا کرده است که حجم تردد را گسترش می دهد و این آماده سازی ها از نظر کیفیت وظیفه راهداران است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال جاری به دنبال هوشمند سازی جاده ها هستیم تصریح کرد : با پلیس هماهنگ کرده ایم که با استفاده از همیاران پلیس و مقامات محلی کنترل نظارتی داشته باشند.
محمد اسلامی در ادامه گفت : با سرمایه گذاری های بخش خصوصی و اقدامات وزارت راه مجتمع های تفریحی و اقامتی در راه ها تعبیه شده است که در مسیر امکان استراحت به مسافران بدهیم.
وزیر راه و شهرسازی در پایان این گفت و گو خاطرنشان کرد : در سال جاری با همکاری استانداران به دنبال ایجاد بازارچه های محلی هستیم که محصولات محلی ارائه می دهند که می تواند به عنوان یک جاذبه باشد و خودروها توقف کنند و استراحت کنند.
برنامه صدای راهبران شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
صدای راهبران