سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نماینده مردم شیراز در مجلس در گفت و گو با رادیو ایران: دولت برای نظارت بهتر بر نحوه قیمت ها، برنامه دارد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند مجلس برای نظارت بر قیمت ها، قانونی مصوب نکرده است، اما همواره برای رصد بیشتر این موضوع، وزرای صمت و تعاون را برای پاسخگویی به کمیسیون ها آورده است

1400/10/21
|
15:14

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «علیرضا پاک فطرت» نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، در برنامه «سلام صبح بخیر» به گرانی لوازم خانگی و وضعیت نظارت بر آن پرداخت و گفت: سیستم توزیع در کشور رهاست، لازم است دولت نظارت و دخالت بیشتری بر آن داشته باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه کالایی که برای تولید کننده 10 ریال است برای مصرف کننده 25 ریال می شود، افزود: هر چند مجلس برای نظارت در این ماجرا قانونی مصوب نکرده است اما همواره برای رصد بیشتر این موضوع، وزرای صمت و تعاون را برای پاسخگویی به کمیسیون ها آورده است.

پاک فطرت اضافه کرد: دولت برای نظارت بیشتر بر این مسئله، برنامه دارد؛ امیدوارم بتوانند برنامه های خود را در این حوزه قاطعانه انجام دهند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: دولت در صدد است با کم کردن حضور واسطه گرها و درج قیمت تولید روی کالا، محصول را با نرخ بهتر حداکثر تا 20 درصد افزایش، به دست مصرف کننده برساند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر