سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی 1400 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی

سخنگوی نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی 1400 گفت: سعی شده در این نمایشگاه بخش هایی از توانمندی ها و دستاوردهای امیدآفرین این نهاد انقلابی به نمایش گذاشته شود.

1400/10/05
|
15:33

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «ابوالقاسم رییسی» سخنگوی سخنگوی نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی 1400 در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است، جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی از هر امکان، فرصت و ابزاری برای تحقق تاکیدات رهبر معظم انقلاب، استفاده می کند.

وی در ادامه به اهداف و جزئیات نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی 1400 پرداخت و گفت: سعی شده در این نمایشگاه بخش هایی از توانمندی ها و دستاوردهای امیدآفرین این نهاد انقلابی به نمایش گذاشته شود.

سخنگوی نمایشگاه جهاد کشاورزی 1400 در پاسخ به این پرسش که بازید از نمایشگاه برای همگان آزاد است یا خیر؟ گفت: به شرط رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی 1400 برای همگان آزاد است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر