سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تاکید جدی دولت بر انجام دوز سوم واکسن کرونا

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت: با توجه به نگرانی ایجاد شده در خصوص سویه جدید ویروس کرونا؛ افرادی که دوز دوم واکسن کرونا خود را سه ماه گذشته دریافت کرده اند می توانند دوز سوم واکسن را نیز تزریق کنند.

1400/09/30
|
12:13

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهندس «محمد هاشمی» سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره سویه جدید ویروس کرونا گفت: از آنجا که سویه اومیکرون نسبت به موارد مشابه خود، سرعت انتشار بالاتری دارد؛ نیاز است برای قطع زنجیره انتقال، اقدامات پیشگیرانه ای انجام شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به نگرانی های اخیر و تاکید جدی دولت بر انجام دوز سوم واکسن کرونا در سراسر کشور، سن واکسیناسیون از 18 سال قرار داده شده است.

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در ادامه اضافه کرد: افرادی که دوز دوم واکسن کرونا خود را سه ماه گذشته دریافت کرده اند می توانند در اولین فرصت دوز سوم واکسن را نیز تزریق کنند.

محمد هاشمی خاطر نشان کرد: وزارت بهداشت با تقویت نیروی انسانی در مرزها؛ از دانشگاه ها و دانشکده های مناطق مرزی کشور خواسته کار کنترل عبور و مرور مسافران (دریایی، زمینی و هوایی) را با دقت بیشتری انجام دهد.

هاشمی بخش دیگر صحبت هایش را به وضعیت کلاس درس دانش آموزان اختصاص داد و گفت: تمامی کسانی که در کلاس های درس حضور پیدا می کنند حتما باید دو دوز واکسن خود را دریافت کرده باشند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:30 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «محمد نظری» و «سعید توکلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر