سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدیر كل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیكی آبزیان در گفت و گو با رادیو ایران: قیمت گوشت خاویار بلوگا 16 میلیون تومان است

مدیر کل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان گفت: امروز در 22 استان ایران، بالای 175 مزرعه خاوریاری شناسنامه دار وجود دارد، در این مزارع گوشت خاویار با گونه های مختلف، پرورش می شود.

1400/08/16
|
11:51

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «ناصر کرمی راد» مدیر کل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره قیمت گوشت خاویار گفت: قیمت گوشت خاویار 16 میلیون تومان نیست و این قیمت تنها برای گوشت خاویار بلوگا است.

وی در ادامه با بیان اینکه خاویار بلوگا با ارزش ترین خاویار در دنیاست، افزود: این نوع خاویار که برند آن به نوعی برای ایران است، رتبه یک صادرات دنیا را دارد.

کرمی راد با اشاره به اینکه سازمان شیلات ایران برای توسعه و پرورش ماهیان خاویار با توجه به شرایط اقلیمی، اقدام به تدوین برنامه کرده است، گفت: امروز در 22 استان ایران، بالای 175 مزرعه خاویاری شناسنامه دار وجود دارد، در این مزارع گوشت خاویار با گونه های مختلف، پرورش می شود.

مدیر کل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان بخش دیگر صحبت هایش را به قیمت ماهی قرل آلا اختصاص داد و گفت: قیمت ماهی قزل آلا تحت تاثیر شرایط اقتصادی کشور بالا رفته است و این گونه ماهی هم اکنون در بازار عمده فروشی بین 65 تا 70 هزار تومان عرضه می شود.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر