سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در رادیو ایران: ساعت اولیه صبح، زمان خوبی برای ثبت نام دانش آموزان نیست

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: خانواده هایی که به هر علت امکان استفاده از سامانه پادا را ندارند، می توانند با مراجعه حضوری به مدارس نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

1400/07/04
|
11:05

به گزارش شبکه رادیویی ایران، رضوان حکیم زاده معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در برنامه «سلام صبح بخیر» از افزایش قابل ملاحظه ای در تعداد ثبت نام ها خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود 8 میلیون و 504 هزار نفر در دوران ابتدایی ثبت نام کرده اند که از این تعداد، 1 میلیون و 634 هزار نفر پایه اول ابتدایی هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال تعداد ثبت نام در پایه اول ابتدایی در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، افزود: تاکنون 99 درصد از ثبت نام ها انجام شده است و تعداد کمی از دانش آموزان بنا به دلایل مختلف از ثبت نام جا مانده اند.

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش برای جاماندگان تمهیدات لازم را اندیشیده است، افزود: خانواده هایی که به هر علت امکان استفاده از سامانه پادا را ندارند، می توانند با مراجعه حضوری به مدارس، نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

حکیم زاده در ادامه خاطر نشان کرد: اولیا مدارس در ساعات اولیه صبح مشغول برنامه ریزی و تنظیم امور روزانه هستند و بهتر است خانواده ها از ساعت 9:00 به بعد برای ثبت نام فرزندان به مدارس مراجعه کنند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر