سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

علی اصغر جعفری در گفت و گو با رادیو ایران: ملت ایران، قدردان پیشكسوتان دفاع مقدس است

معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مردم ایران، جانبازان، پیشكسوتان و خانواده شهیدان را فراموش نكرده است.

1400/06/31
|
12:50
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، علی اصغر جعفری معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران با اشاره رشادت های دلیرمردان 8 سال دفاع مقدس گفت: در تمامی دنیا كهنه سربازان جنگ آنها كه برای كیان و اقتدار كشور به جنگ می روند همواره مورد تكریم و احترام قرار می گیرند، خوشبختانه ملت ایران از این امر مستثنی نیست و همواره قدردان پیشكسوتان دفاع مقدس بوده است.

وی در ادامه افزود: در آن زمان كه دشمنان این مرز و بوم قصد از میان بردن ایران را داشتند جوانان برومند ایران به فرماندهی امام خمینی (ره) به جنگ با دشمن رفتند و از كیان كشور حفاظت كردند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، خاطر نشان كرد: مردم ایران، جانبازان، پیشكسوتان و خانواده شهیدان را فراموش نكرده است و هر ساله شاهد برگزاری مراسم تجلیل از این عزیزان هستیم.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی و اجرای سعید توكلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر