سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

رییس شورای سندیكای بیمه گران ایران در رادیو ایران شبکه نمایندگان، فعالیت اصلی توزیع خدمات بیمه ای در کشور را بر عهده دارند

رییس شورای سندیکای بیمه گران ایران گفت: در حالیکه بیشترین خدمات بیمه ای به خودرو تعلق دارد اما تاکنون هیچ افزایش یا کاهشی در کارمزد شبکه نمایندگان این حوزه انجام نگرفته است، بخشی از این آیین نامه مربوط به این بخش می شود.

1400/06/24
|
10:50

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مجید بختیاری رییس شورای سندیکای بیمه گران ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره جزئیات آیین نامه کارمزد نمایندگان بیمه گفت: این آیین نامه مربوط به شبکه بزرگ خدمات بیمه ای کشور می شود، این شبکه که به شبکه نمایندگان شهرت دارد فعالیت اصلی توزیع خدمات بیمه ای در کشور را انجام می دهند.

وی در ادامه افزود: در حالیکه بیشترین خدمات بیمه ای به خودرو تعلق دارد اما تاکنون هیچ افزایش یا کاهشی در کارمزد شبکه نمایندگان انجام نگرفته است، بخشی از این آیین نامه مربوط به این بخش می شود.

برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر