سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

قراردادهای اجاره خانه تا تیرماه به صورت خودکار قابل تمدید است

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: با توجه به وضعیت ناپایدار شرایط بهداشتی، بحث تمدید دوباره قراردادها در دستور کار قرار گرفته که پاسخ نهایی آن طی دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

1400/01/17
|
10:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران،«محمود محمودزاده» معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره نرخ اجاره بها در سال 1400 گفت: طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، مصوبه تیرماه سال گذشته ستاد ملی کرونا درخصوص تمدید قراردادها و میزان افزایش اجاره بها تا تیرماه امسال به قوت خود باقی است.

وی ادامه داد: قراردادهایی که زمان تمدید آنها تا تیرماه 1400 است، به صورت خودکار قابل تمدید است و حداکثر سقف افزایش اجاره نیز بر مبنای سال گذشته خواهد بود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت ناپایدار شرایط بهداشتی وزارت راه و شهرسازی بحث تمدید دوباره قراردادها را در دستور کار قرار داده است که پاسخ نهایی آن طی دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

در ادامه می شنوید.

برنامه«سلام صبح بخیر» رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر