سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سیاستمداران ایران از تفاهم نامه ایران و چین بهره گیری فراوان کنند

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت:تفاهم نامه ایران و چین نقشه راهی است که طرفین قرارداد ظرفیت های خود را به اشتراک می گذارند.

1400/01/16
|
11:21

به گزارش شبکه رادیویی ایران، احمد علیرضابیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به قراداد 25 ساله ایران و چین اشاره کرد و با بیان اینکه تفاهم نامه ایران و چین نقشه راهی است که طرفین قرارداد ظرفیت های خود را به اشتراک می گذارند، افزود: در مبادلات بین المللی هر کشور منفعت خود را دنبال می کند و سیاستمداران هوشمند ایران باید با بهره گیری از فرصت پیش آمده بهترین استفاده را از این قرارداد ببرند.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها خاطر نشان کرد: دولت آینده با تمامی قابلیت ها و ظرفیت ها در عرضه تنظیم اسناد و نظارت جدی مجلس می تواند از این تفاهم نامه بهترین بهره را ببرد.

وی در ادامه با ابراز گلایه از روند گرانی ها در بازار گفت: نابسامانی ها و گرانی های موجود در بازار، شایسته کشور و ملت ایران نیست، امیدوارم مردم در انتخابات 1400 با انتخاب درست وضعیت کشور را سامان بخشند.

برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر