سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نوع جهش یافته ویروس کرونا با شتاب زیاد در حال انتشار است

رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، مردم همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی را جدی بگیرند.

1400/01/15
|
10:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، خسرو صادق نیت رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران از افزایش میزان مبتلایان به کرونا خبر داد و گفت: طی دو هفته گذشته بیمارستان امام خمینی (ره) با سیل عظیم مراجعین روبرو بوده که این میزان از چهار روز گذشته شتاب بیشتری به خود گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه کار با نوع جدید ویروس کرونا سخت تر است و بررسی آن به زمان بیشتری نیاز دارد، افزود: بررسی ها در یک تا دو هفته اخیر نشان می دهد؛ نوع جدید ویروس کرونا با شتاب بیشتری در حال انتشار است و تعداد زیادی از بیماران را در گیر خود کرده است.

رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در بخش دیگر صحبت هایش رعایت شیوه نامه های بهداشتی را همچنان به مردم گوشزد کرد و یادآور شد: کسانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت می کنند کمتر به این بیماری مبتلا می شوند از این رو به مردم توصیه می کنیم استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و شستشوی مرتب دست ها را حتما جدی بگیرند.

در ادامه می شنوید.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر