سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی رشد خوبی داشته است

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگزاری‌های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی حجم وسیعی از خدمات و فعالیت ها را بر عهده دارد و برای ادامه فعالیتش قطعا به همکاری دیگر نهادها نیازمند است.

1399/10/29
|
11:40

به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی برین رییس رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگزاری‌های رسمی سازمان تامین اجتماعی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال جاری خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی در مقایسه با سال های گذشته رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی از نیمه آذر تا نیمه بهمن حدود 30 خدمات را به صورت غیر حضوری انجام داده است، گفت: سازمان تامین اجتماعی حجم وسیعی از خدمات و فعالیت ها را بر عهده دارد و برای ادامه فعالیتش قطعا به همکاری دیگر نهادها نیازمند است.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگزاری‌های رسمی سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: بخشی از مردم توانایی استفاده از خدمات مجازی سازمان تامین اجتماعی ندارند، که صدا و سیما با آموزش های خود می تواند ما را در این راه کمک کند.

در ادامه می شنوید.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر