سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

10 درصد صرفه جویی ، سوخت نیروگاه های برق را متعادل خواهد کرد

سخنگوی صنعت برق کشور گفت:امسال میزان مصرف گاز خانگی و تجاری نسبت به سال گذشته با افزایش قابل ملاحظه ای روبرو بوده که همین مسئله موجب قطعی برق در روزهای اخیر شده است.

1399/10/24
|
10:12

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور در برنامه «سلام صبح بخیر» به قطعی برق روز گذشته در تهران و برخی شهرها اشاره کرد و گفت: در این روزها که نیاز مردم به برق بیشتر شده است وزارت نیرو تلاش می کند مشترکین برق خانگی را در اولویت تامین برق قرار دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه شبکه برق کشور روندی پایدار دارد، افزود: امسال میزان مصرف گاز خانگی و تجاری نسبت به سال گذشته با افزایش قابل ملاحظه ای روبرو بوده که همین مسئله موجب قطعی برق در روزهای اخیر شده است.

سخنگوی صنعت برق کشور در بخش دیگر صحبت هایش با تاکید بر اینکه وزارت نیرو با محدود سازی برق صنایع وکنترل برق ادارات سعی در بهبود وضعیت دارد، گفت: این روزها که هوا گرمتر شده است مشترکان خانگی با مصرف بهینه خود، می توانند راه را برایمان هموار سازند.

رجبی مشهدی خاطر نشان کرد: 10 درصد صرفه جویی، سوخت نیروگاه ها و صنایع را متعادل خواهد کرد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمدنظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر