سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

شهروندان از مراجعه حضوری به فرمانداری خودداری کنند

«عیسی فرهادی» فرماندار تهران گفت: در این روزها که با شیوع کرونا مواجه هستیم برای رفاه حال خود و دیگران بهتر است از سفرهای غیرضروری بپرهیزیم.

1399/10/20
|
10:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «عیسی فرهادی» فرماندار تهران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران از راه‌اندازی سایت ثبت نام سفرهای بین شهری در زمان محدودیت کرونا خبر داد و گفت: شهروندان تهرانی که دلیل موجه برای خروج از شهر دارند می‌توانند از 14:00 تا 18:00 جهت تردد بین شهری به سامانه صدور مجوز به نشانی https://moi.ir/taradod مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند.
وی در ادامه با بیان اینکه فرمانداری پاسخ متقاضیان را از 6 بعدظهر تا 12:00 شب به تلفن همراه شان ارسال خواهد کرد، در توصیه ای به مردم گفت: شهروندان از مراجعه حضوری به فرمانداری به طوری جدی خودداری کنند.
فرماندار تهران با تاکید بر اینکه بیشتر سفرهای متقاضیان غیر ضروری است، خاطر نشان کرد: در این روزها که با شیوع کرونا مواجه هستیم برای رفاه حال خود و دیگران بهتر است از این سفرها بپرهیزیم.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر