سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

به زودی کتاب فاخری از شخصیت شهید محسن فخزی زاده چاپ خواهد شد

معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع گفت: سازمان انرژی اتمی در اقدامی جدید راکتور اتمی تهران را به نام شهید محسن فخری زاده نامگذاری کرده است.

1399/10/17
|
11:51

به گزارش شبکه رادیویی ایران، امیر سرتیپ دوم داوود عبدی معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع به چهلمین روز شهادت محسن فخری زاده اشاره کرد و گفت: وزارت دفاع در چهلمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران، سلسله برنامه هایی را در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی برگزار می کند.

وی برگزاری مراسم های مختلف توسط نهادها، سازمان و دستگاه های اجرایی مختلف را اهم این برنامه ها دانست و افزود: سازمان انرژی اتمی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده، در اقدامی جدید راکتور اتمی تهران را به نام این شهیدگرانقدر نامگذاری کرده است.

معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: چاپ کتاب فاخری از شخصیت این دانشمند گمنام، ممتاز و برجسته ایران از دیگر برنامه ها است؛ این کتاب در حال آماده شدن است.
در ادامه می شنوید.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و آرمان ستوده و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر