سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

شهرداری به حمایت دولت و حاکمیت نیاز دارد

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: سیستم حمل و نقل عمومی برای تامین اعتبار خود تا 10 سال آینده به 300 هزار میلیون تومان سرمایه گذاری نیازمند است.

1399/09/14
|
10:38

به گزارش شبکه رادیویی ایران، غلامحسین محمدی مشاور شهردار‌ و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره سیستم حمل و نقل عمومی و مشکلات آن گفت: امروز سیستم حمل و نقل عمومی کشور با موانع و مشکلاتی همراه است و برای تامین اعتبار خود تا 10 سال آینده به 300 هزار میلیون تومان سرمایه گذاری نیازمند است.
وی در ادامه با بیان اینکه این میزان سرمایه گذاری را نمی توان از منابع داخلی شهرداری تامین کرد، افزود: بودجه شهرداری در سال جاری حدود 30 هزار میلیارد تومان بوده است که برای رسیدن به سرمایه 300 هزار میلیارد تومان تا ده سال آینده، باید هر سال به میزان کل بودجه شهرداری سرمایه گذاری داشته باشیم که این امر بی شک امکانپذیر نیست.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران خاطر نشان کرد: شهرداری برای تامین این میزان حجم اعتبار به حمایت دولت و حاکمیت نیازمند است.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر