سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

صنایع و معادن ایران طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل نشده اند

نائب رییس دوم کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران گفت: در صنایع و معادن ایران کارگران زیادی کار می کنند، رفت و آمد این حجم انبوه از نیروی کار ممکن است عاملی برای شیوع ویروس کرونا شود.

1399/09/03
|
10:20

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عباس جبالبارزی نائب رییس دوم کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره وضعیت صنایع بزرگ در روزهای کرونایی گفت: در طبقه بندی گروه های شغلی صنایع و معادن جزو مشاغلی هستند که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی موظف به حضور در محل کار هستند.
وی در ادامه تصمیم اخیر ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی ادارات و مراکز را اقدامی مناسب خواند و افزود: اگرچه تعطیلی ادارات و نهادها در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک زیادی می کند، اما این تعطیلی باید بخش صنایع و معادن را نیز در برمی گرفت.
رییس دوم کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران خاطر نشان کرد: در صنایع و معادن ایران کارگران زیادی کار می کنند، رفت و آمد این حجم انبوه از نیروی کار ممکن است عاملی برای شیوع ویروس کرونا شود.
سلام صبح بخیر رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر