سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

شیوه نامه های بهداشتی کرونا رعایت نشود متخلفان جریمه می شوند

معاون وزارت بهداشت گفت: کسانی که مبتلا به کرونا هستند و آزمایش آن ها مثبت شده در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی با جریمه های سنگین روبرو خواهند شد.

1399/07/21
|
10:11

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره موج سوم شیوع کرونا در کشور گفت: متاسفانه موج سوم ویروس کرونا این روزها با شدت بیشتری در حال شیوع است و حجم فوتی ها تا روز گذشته به عدد 251 نفر رسیده است.
وی در ادامه با بیان اینکه این حجم ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور از ماه های اسفند، فروردین و تیر نیز بالاتر بوده است، افزود: از آنجا که در کشور اقلیتی ناهمراه، اکثریت همراه را به کام ابتلا، بستری و مرگ و میر می کشانند، برای رعایت هر چه بهتر و بیشتر شیوه نامه های بهداشتی، در کشور قوانین و جریمه هایی گذاشته شده است.
معاون وزارت بهداشت در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: کسانی که مبتلا به کرونا هستند و آزمایش آن ها مثبت شده در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی با جریمه های سنگین روبرو خواهند شد.
برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:25 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای حامد جوادزاده و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر