سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

وضعیت کشور به لحاظ کرونا بحرانی است

رییس بخش کرونا در استان مرکزی در برنامه «سلام صبح بخیر»گفت: برای هر چه بهتر اجرا شدن شیوه نامه های بهداشتی امروز نیازمند تصمیمات قوی تر مسئولان و همکاری جدی تر مردم هستیم.

1399/07/13
|
11:10

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر پژمان حدادی رییس بخش کرونا در استان مرکزی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره وضعیت کرونا در استان مرکزی گفت: ویروس کرونا با آنکه هشت ماه از شیوع آن در ایران می گذرد متاسفانه وضعیت بدتری به خود گرفته است.
وی در ادامه با بیان اینکه در سه هفته اخیر میزان مراجعه به اورژانس های سرپایی، مراکز و بخش های کرونا سه و نیم برابر افزایش یافته است، گفت: این وضعیت اگر همچنان ادامه داشته باشد در چند روز آینده مرگ و میر بیشتری را شاهد خواهیم بود.
رییس بخش کرونا در استان مرکزی در بخش دیگر صحبت هایش با تاکید بر اینکه امروز به لحاظ کرونا وضعیت کشور بحرانی است، خاطر نشان کرد: برای هر چه بهتر اجرا شدن شیوه نامه های بهداشتی امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند تصمیمات قوی تر مسئولان و همکاری جدی تر مردم هستیم.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «حامد جوادزاده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر