سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سبد متنوعی از خرید برای بازنشستگان فراهم شده است

مدیر عامل یکی از شرکت‌های زیر مجموعه تأمین اجتماعی گفت: پذیرنده های طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی در همه بخش ها نظیر لوازم خانگی، کالاهای بادوام و سوپر مارکتی، پزشکی و ... فعال هستند.

1399/06/23
|
11:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد محسن صدر مدیر عامل یکی از شرکت‌های زیر مجموعه تأمین اجتماعی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران با بیان اینکه امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است، گفت: بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی که تعدادشان نزدیک به سه و نیم میلیون است می توانند با مراجعه به سایت CLUB.TAMIN.IR و تایید مشخصات خود، از مزایای این طرح بهره مند شوند.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح، بازنشستگان معادل 20 درصد خالص دریافتی خود را به صورت اعتبار ماهیانه و 12 برابر آن، اعتبار سالیانه دریافت نموده و پس از خرید به مرور در ماه‌های آتی به صورت اقساط از حقوق ایشان کسر خواهد شد.
محمد محسن صدر خاطر نشان کرد: پذیرنده های طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی در همه بخش ها نظیر لوازم خانگی، کالاهای بادوام و سوپر مارکتی بیمه و پزشکی فعال هستند.
برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای حامد جوادزاده و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر