سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در رادیو ایران: بهتر است آزمون سراسری در زمان مقرر برگزار شود

حجت الاسلام والمسلمین احمد حسین فلاحی گفت: وزیر بهداشت و مسئولان ذی ربط معتقدند در فصل پاییز به دلیل شیوع بیماری آنفولانزا خطر ابتلا به ویروس کرونا افزایش می یابد.

1399/05/13
|
10:24

به گزارش شبکه رادیویی ایران، حجت الاسلام والمسلمین احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران از جلسه روز گذشته ( 12 مرداد 99) کمیسیون که با حضور وزرای علوم، بهداشت و درمان و ورزش و جوانان و رئیس سازمان سنجش برگزار شد خبر داد : این جلسه که حدود 3 ساعت به طول انجامید ساز و کارهای برگزاری کنکور مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این جلسه وزیر بهداشت توضیح داد که در کنکور دکتری 85 تا 90 درصد پروتکل ها رعایت شده است که این آمار بر اساس بررسی بازرسان وزارت بهداشت به دست آمده است.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بخش دیگر صحبت هایش خطاب به کسانی که موافق برگزاری آزمون در پاییز 99 هستند، گفت: آزمون سراسری بهتر است در زمان مقرر برگزار شود چرا که به گفته وزیر بهداشت و مسئولان ذی ربط، در پاییز به دلیل شیوع آنفولانزا خطر ویروس کرونا بیشتر خواهد شد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای حامد جوادزاده و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر