سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سردار نیلفروشان در رادیو ایران: رزمایش پیامبر اعظم (ص) نماد اقتدار ایران در منطقه و جهان

سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص) در برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: در برابر متجاوزان راهبرد دفاعی مان تمامی اهداف و منافع دشمن را در سطوح مختلف در بر خواهد گرفت.

1399/05/08
|
10:40

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار نیلفروشان معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص) در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره رزمایش سپاه در آب‌های خلیج فارس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای ارتقا و افزایش سطح آمادگی های رزمی خود، چهاردهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص) را در تنگه هرمز و خلیج فارس برگزار کرده است.
وی در ادامه به اهداف این رزمایش نیز اشاره کرد و گفت: تمرین و حصول اطمینان از اجرای طرح های عملیاتی، افزایش سطح هماهنگی در اجرای عملیات های مشترک نیروی زمینی، دریایی و هوایی سپاه، تمرین دفاع و آفند جنگ الکترونیک و پایداری ارتباطات و ... در زمره اهداف این رزمایش است.
سخنگوی رزمایش پیامبر اعظم (ص) در بخش دیگر با تاکید بر اینکه ایران هرگز شروع کننده جنگ نبوده است، افزود: ایران در طول تاریخ خود هرگز به دنبال جنگ نبوده، اما در برابر متجاوزان راهبرد دفاعی مان تمامی اهداف و منافع دشمن را در سطوح مختلف در بر خواهد گرفت.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر