سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در رادیو ایران مطرح شد: تسهیلات احداث مسکن روستایی با سود 5 درصد ارائه می شود

مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 7 بانک ملت، صادرات، مسکن، تجارت، ملی، سپه و رفاه مسئول پرداخت تسهیلات ساخت به هموطنان هستند.

1399/04/17
|
10:44

به گزارش شبکه رادیویی ایران، حمیدرضا سهرابی مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات احداث مسکن روستایی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات احداث 200 هزار واحد مسکونی روستایی را از سقف 40 به 50 میلیون تومان به دولت ارایه کردکه این پیشنهاد هفته گذشته به تصویب هیات دولت رسید.
وی در ادامه با بیان اینکه این تسهیلات با سود 5 درصد و در بازه زمانی 15 ساله ارائه می شود، گفت: از این باده زمانی، بازپرداخت 13 سال به شکل اقساطی و با سود 5 درصد انجام می شود.
مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بخش دیگر صحبت هایش به بانک های عامل این طرح اشاره کرد و گفت: در این طرح 7 بانک ملت، صادرات، مسکن، تجارت، ملی، سپه و رفاه مسئول پرداخت تسهیلات ساخت به هموطنان هستند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای حامد جوادزاده و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر