سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

پیشنهاد حذف طرح ترافیک در شرایط کرونا را مطرح کرده ایم

استاندار تهران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: وزارت بهداشت باید بر عملکرد تالارهای پذیرایی نظارت بیشتری داشته باشد و آن دسته از تالارهایی که شیوه نامه های بهداشتی در آنها رعایت نمی شود را پلمپ کند.

1399/04/11
|
10:32

به گزارش شبکه رادیویی ایران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در برنامه «سلام صبح بخیر» ضمن ابراز تاسف از روند رو به افزایش میزان تلفات ناشی از کرونا گفت: در فروردین و اردیبهشت سال جاری، رعایت بهداشت فردی و عمومی، میزان تلفات کرونا را با کاهش چمشگیری روبرو کرد، اما این روند به دلیل بالا رفتن حجم ترافیک و مسافرت ها، عدم رعایت مسائل بهداشتی و بی توجهی به بحث فاصله گذاری اجتماعی بار دیگر رشد صعودی پیدا کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه نظام سلامت ایران ظرفیت مناسبی برای پذیرش بیمار دارد، افزود: در روزهای آغازین شیوع این بیماری در کشور، بخش های دیگر پزشکی در بیمارستان به کمک بیماران کرونایی شتافتند، این روزها با عادی شدن شرایط روند دوباره به حال قبل بازگشته است.
وی در بخش دیگر با اشاره به اینکه در بحث مبارزه کرونا، باید مهم ترین گلوگاه ها شناسایی شود، افزود: وزارت بهداشت باید بر عملکرد تالارهای پذیرایی نظارت بیشتری داشته باشد و آن دسته از تالارهایی را که شیوه نامه های بهداشتی در آنها رعایت نمی شود پلمپ کند.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «رضا جوادزاده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر