سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

محدودیت افزایش نرخ اجاره بهای مسکن، قانون است

وزیر راه و شهرسازی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا در راستای کاهش التهاب های روانی موجود در بازار و آسیب های ناشی از اسباب کشی خانه، دستور تمدید اجاره نامه های مسکن را داده است.

1399/04/09
|
09:26

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره مصوبه افزایش 25 درصدی اجاره بهای مسکن گفت: این مصوبه، مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا است و اجرا و عمل به آن برای همه یک امر ضروری است.
وی در ادامه به شرایط سخت این روزها اشاره کرد و گفت: این روزها که شیوع ویروس کرونا زندگی مردم را به خطر انداخته است ستاد ملی مبارزه با کرونا در راستای کاهش التهاب های روانی موجود در بازار و آسیب های ناشی از اسباب کشی خانه، دستور تمدید اجاره نامه ها را داده است.
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: این مصوبه حکم قانون را دارد، اگر کسی از این دستور سرپیچی کند با برخورد جدی قوه قضاییه روبرو خواهد شد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و رضا جوادزاده از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر