سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

قوه قضاییه پناهگاه انسان های مظلوم و ستمدیده است

سخنگوی قوه قضائیه در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران گفت: قوه قضاییه با فعالیت های مداوم و مستمر خود در بحث مقابله با فساد می کوشد طعم شیرین عدالت را به مردم بچشاند.

1399/04/07
|
09:36

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضائیه در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره درباره فعالیت های قوه قضاییه و افق پیش روی آن گفت: قوه قضاییه در دوره جدید خود با بهره گیری از تجربه های چهل ساله خدمتگزاران این عرصه تلاش می کند با جبران کاستی ها و نقص های گذشته، گام بلندی را در مسیر احقاق حق و اجرای عدالت بردارد.
وی در ادامه با بیان اینکه قوه قضاییه پناهگاه انسان های مظلوم و ستمدیده است، افزود: قوه قضاییه با فعالیت های مداوم و مستمر خود در بحث مقابله با فساد می کوشد طعم شیرین عدالت را به مردم بچشاند.
«غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضائیه در بخش دیگر با تاکید بر اینکه مردم ایران مردمانی قدرشناس هستند، گفت: نظر سنجی های اخیر نشان می دهد، مردم عملکرد این دوره دستگاه قضا را بسیار متفاوت تر از دوره های پیشین می دانند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر