سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

برای سرمایه گذاران مسکن استیجاری، بازدهی اجاره جذابیت چندانی ندارد

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: دولت در کنار کمک های یارانه ای، تشویق های دیگری را نیز در نظر گرفته است که ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای ساخت و ساز در زمره این موارد هستند.

1399/04/02
|
06:53

به گزارش شبکه رادیویی ایران، پروانه اصلانی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره یارانه دولت به تولید کنندگان مسکن استیجاری گفت: در حوزه مسکن استیجاری، بازدهی اجاره جذابیت چندانی برای سرمایه گذاران ندارد، از این رو سرمایه گذاران برای ایجاد انگیزه در کار خود به حمایت دولت نیازمند هستند.
وی در ادامه با بیان اینکه دولت کمک ها و حمایت های خود را به این قشر از جامعه از طریق یارانه انجام می دهد، افزود: کسانی که قصد تولید واحد مسکونی اجاره‌ای دارند اعم از نهادها یا اشخاص حقیقی، از سوی وزارت راه، زمین 99 ساله همراه با تسهیلات ساخت مسکن دریافت می‌کنند.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: دولت در کنار کمک های یارانه ای، تشویق های دیگری را نیز در نظر گرفته است که ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای ساخت و ساز در زمره این موارد هستند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای رضا جوادزاده و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر