سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در بحث خروج از کشور، هیچگونه مالیات جدیدی وضع نشده است

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت:در خصوص اصلاح لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده اتفاق جدیدی رخ نداده و تنها ماده 45 این قانون که مربوط به عوارض مالیاتی سفرهای خارج از کشور می شود، در بازنگری قانون ابقا شده است.

1398/11/05
|
10:17

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمد مسیحی» معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره درآمدهای مالیاتی سال 99 گفت: طبق لایحه تقدیمی بودجه سال 99 به مجلس شورای اسلامی، سازمان امور مالیاتی کشور، در آمد مالیاتی سال آینده را 220 هزار میلیارد تومان پیش بینی کرده است.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که درآمدهای مالیاتی کشور تا چه میزان رشد خواهد داشت،گفت: سازمان مالیاتی کشور طبق بررسی های خود، میزان رشد درآمدهای مالیاتی کشور را تا 35 درصد پیش بینی کرده است.
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور بخش دیگر صحبت هایش را به عوارض مالیاتی سفرهای خارج از کشور اختصاص داد و با بیان اینکه خبرهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی یک سوء تفاهم است، یادآور شد: در خصوص اصلاح لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده اتفاق جدیدی رخ نداده و تنها ماده 45 این قانون که مربوط به عوارض مالیاتی سفرهای خارج از کشور می شود در بازنگری قانون ابقا شده است.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر