سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

قوه قضاییه در رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی، ذره ای کوتاه نخواهد آمد

سخنگوی قوه قضائیه گفت:سازمان قضایی نیروهای مسلح موظف است با به کارگیری تمام ظرفیت های قضایی و بهره گیری از کارشناسان حوزه های ذی ربط ابعاد مختلف این پرونده را مورد بررسی قرار دهد.

1398/10/25
|
10:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضائیه در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره اقدامات قوه قضاییه در رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: پیرو دستور و ابلاغیه مقام معظم رهبری به ستاد کل نیروهای مسلح جهت بررسی ابعاد دقیق این ماجرا، رییس قوه قضاییه با صدور ابلاغیه ای، سازمان قضایی نیروهای مسلح را مامور پیگیری این ماجرا کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه این پرونده به لحاظ تلخی حادثه و تعداد جانباختگان و پیچیدگی موضوع، پرونده ای معمولی نیست، افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح موظف است با به کارگیری تمام ظرفیت های قضایی و بهره گیری از کارشناسان حوزه های ذی ربط، ابعاد مختلف این پرونده را مورد بررسی قرار دهد.
سخنگوی قوه قضائیه در بخش دیگر صحبت هایش خطاب به مردم و داغدیدگان گفت: مردم اطمینان داشته باشند قوه قضاییه ذره ای از استیفای حقوق مادی و معنوی جانباختگان این حادثه کوتاه نخواهد آمد و تمام تلاش خود را برای کشف زوایای مختلف این حادثه انجام خواهد داد.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر