سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

ثبت نام در طرح ملی مسکن از 16 آذر دوباره آغاز خواهد شد

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: تلاش می کنیم مرحله نخست ثبت نام در طرح ملی مسکن تا پایان آذرماه در تمامی استان های کشور اجرا شود.

1398/09/13
|
10:38

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمود محمودزاده» معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات طرح ملی مسکن گفت: در طرح ملی مسکن تاکنون استان هایی چون کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، قم، کهکیلویه و بویراحمد، کردستان و گلستان ثبت نام شده اند.
وی در ادامه با بیان اینکه طی برنامه ریزی های انجام شده از روز شنبه 16 آذر ثبت نام، بار دیگر در قالب گروه های پنج یا 6 استانی آغاز می شود، افزود: تلاش می کنیم مرحله نخست ثبت نام در طرح ملی مسکن تا پایان آذرماه در تمامی استان های کشور اجرا شود.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در پاسخ به این پرسش که هموطنان جهت ثبت نام در طرح ملی مسکن باید چه اقدامی انجام دهند، گفت: هموطنان برای ثبت نام در این طرح می توانند به سامانه طرح اقدام ملی وزارت راه و شهرسازی به آدرس tem.mrud.ir مراجعه کنند.
وی خاطر نشان کرد: پس از کنترل شروط چهارگانه مقرر در آیین نامه قانون، به افراد واجد شرایط پیامک ارسال خواهد شد.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «شهاب نادری مقدم» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر