سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تمامی پروژه ها تا پایان سال افتتاح خواهد شد

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج گفت:امروز در همدان با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب قرار است 6 هزار و 150 پروژه در راستای محرومیت زدایی افتتاح شود.

1398/09/05
|
10:32

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار نعمان غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران ضمن تبریک چهلمین سالگرد تاسیس بسیج، گفت: سازمان بسیج مستضعفین همچون سال های گذشته، در 162 هزار رده مقاومت، نقش مردم را در چهل سال ایستادگی تببین می کند.
وی در ادامه به رویکرد بسیج در امر خدمات رسانی و حل مشکلات مردم اشاره کرد و افزود: امروز در همدان با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب قرار است 6 هزار و 150 پروژه در راستای محرومیت زدایی افتتاح شود.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در بخش دیگر صحبت هایش به رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت پرداخت و خاطر نشان کرد: امروز به مناسبت 5 آذر سالروز فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی، رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت در سراسر ایران برپا می شود و تمامی بسیجیان عظمت حضور مردم در دفاع از انقلاب را به نمایش می گذارند.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و با اجرای «سعید توکلی» و «نسیم رفیعی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر