سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

برنامه های بسیج جامعه زنان تا پایان هفته ادامه دارد

رییس بسیج جامعه زنان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: امسال استقبال جوانان از برنامه های فرهنگی و مسابقات چشمگیر بوده است.

1398/09/04
|
11:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مینو اصلانی» رییس بسیج جامعه زنان در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران گفت: بسیج جامعه زنان در هفته بسیج برنامه های خود را در قالب کشوری، استانی و شهری برپا می دارد.
وی در ادامه به برنامه های استانی و شهری اشاره کرد و افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا بویژه خانواده های 7 هزار شهید زن، برگزاری برنامه های مسابقات فرهنگی و ورزشی در 120 هزار پایگاه های مقاومت و ویژه برنامه های آشنایی با کتاب های دفاع مقدس در زمره این برنامه ها قرار دارد.
رییس بسیج جامعه زنان بخش دیگر صحبت هایش را به فعالیت های بسیج زنان در سطح کشوری اختصاص داد و گفت: برگزاری نشست های تخصصی با موضوعاتی چون نقش بسیج جامعه زنان در گام دوم انقلاب با حضور اندیشمندان و صاحبنظران، همایش 4 هزار نفره بانوان بسیجی در تالار اجتماعات وزارت کشور و تجلیل از 40 بانوی فرهیخته بسیجی، افتتاح 620 مهد قرآنی جدید در سطح مساجد کشور، از جمله برنامه های بسیج جامعه زنان در سطح کشوری و ملی بوده است.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و با اجرای «سعید توکلی» و «نسیم رفیعی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر