سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

بسیج؛ چهل سال خدمت، جهاد و شهادت

معاون فرهنگی و هنری سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با رادیو ایران گفت : سازمان بسیج مستضعفین در چهل سال فعالیت خود خدمات ارزنده و برجسته ای را به کشور ارائه کرده است.

1398/09/03
|
10:22

در تقویم رسمی ایران، پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار عبدالرضا آزادی معاون فرهنگی و هنری سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: سازمان بسیج مستضعفین در چهل سال فعالیت خود خدمات ارزنده و برجسته ای را به کشور ارائه کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه شعار امسال مان در هفته بسیج، بسیج چهل سال خدمت، جهاد و شهادت است، افزود: سازمان بسیج مستضعفین هر یک از روزهای این هفته را به اسمی نامگذاری کرده است.
سردار آزادی در ادامه با بیان اینکه این برنامه ها از سی ام آبان آغاز شده است، گفت: مراسم تکریم و عطر افشانی در مزار و گلزار شهدا و تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره)، حضور بسیجیان در میعادگاه نماز جمعه، برگزاری جشنواره های مبتکران بسیجی به همراه نمایشگاهی از آثارشان، برپایی همایش 4 هزار نفره خواهران بسیجی در تالار اجتماعات وزارت کشور و تجلیل از زنان تاثیر گذار در دوران دفاع مقدس، آیین رونمایی از آثار تولیدی بسیجی و ... از جمله برنامه هایمان در این هفته بوده است.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و با اجرای «سعید توکلی» و «آرمان ستوده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر